Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
Avide Λάμπα Φούρνου 25W E14
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
15.001.0017
Κατασκευαστής
Avide
Βασικές Πληροφορίες
- Μάρκα : Avide
- Barcode : 5999562284049
- Εγγύηση : 1 έτος
- Link Κατασκευαστή : avidelighting.com/qr/ARAH14WW-25W
-
Συσκευασία: 10 Τεμάχια
Κατηγορίες: Φωτισμός, Φούρνου / Ψυγείου / Απορροφητήρα, Ντιμαριζόμενα
Τεχνικές Λεπτομέρειες
- Τεχνολογία : Halogen
- Κάλυκας : E14
- Ισχύς : 25 W
- Εύρος Τάσης : 220-240 V
- Θερμοκρασία Λειτουργίας : -20 - +40 °C
- Στεγανότητας IP : IP20
- Διάμετρος : 26 mm
- Ύψος : 58 mm
- Θερμοκρασία Φωτισμού : 3 000 K
Χαρακτηριστικά Φωτισμού
- Φωτεινότητα Lumen : 130 lm
- Θερμοκρασία Φωτισμού : 3 000 K
- Γωνία Δέσμης : 360 °
- Ντιμαριζόμενη : Ναι
- Συσκευασία: 10 Τεμάχια
| Κωδικός | 15.001.0017 |
|---|---|
| Βάρος | 0.008000 |
| Κατασκευαστής | Avide |
| Τεμάχια Συσκευασίας | 10 |
| Barcode / EAN | 5999562284049 |
| MPN | ARAH14WW-25W |
| Κάλυκας | E14 |
| Dimmable | Ναι |
| Απόδοση Lumen | 150 lm |
| Χρώμα Φωτισμού | 3000K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO








Σύνδεση