Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
Avide LED Bright Stick Bulk T45 13.5W E27 Ψυχρό 6400K
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
15.001.0797
Κατασκευαστής
Avide
Βασικές Πληροφορίες
- Μάρκα : Avide
- Barcode : 5999097932903
- Εγγύηση : 3 χρόνια
- Link Κατασκευαστή : avidelighting.com/qr/ABBSE27CW-13.5W
- Συσκευασία : 100
Τεχνικές Λεπτομέρειες
- Τεχνολογία : LED
- Κάλυκας : E27
- Ισχύς : 13.5 W
- Ισοδύναμη ισχύς : 100 W
- Εύρος Τάσης : 220-240 V
- Θερμοκρασία Λειτουργίας : -20 + -40°C
- Στεγανότητας IP : IP20
- Διάμετρος : 45 mm
- Ύψος : 137 mm
- Βάρος : 70 gram
- Θερμοκρασία Φωτισμού : 6 400 K
Χαρακτηριστικά Φωτισμού
- Φωτεινότητα Lumen : 1 521 lm
- Θερμοκρασία Φωτισμού : 6 400 K
- Γωνία Δέσμης : 200 °
- Δείκτης CRI : 80
- Ντιμαριζόμενη : Όχι
| Κωδικός | 15.001.0797 |
|---|---|
| Βάρος | 0.070000 |
| Κατασκευαστής | Avide |
| Barcode / EAN | 5999097932903 |
| MPN | ABBSE27CW-13.5W |
| Κάλυκας | E27 |
| Απόδοση Lumen | 1520 lm |
| Χρώμα Φωτισμού | 6400K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση