Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
Varta Ultra Λιθίου 6106 AA (2τμχ)
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
01.005.0085
Κατασκευαστής
Varta
| Size | AA |
|---|---|
| Reference IEC | FR14505 |
| VARTA Type | 06106 |
| Diameter | 14.5 mm |
| Height | 50.5 mm |
| Weight | 14.5 g |
| Chemical System | Primary Lithium Manganese |
| Voltage | 1.5 V |
Συσκευασία: 10 blister
Κατηγορίες: Μπαταρίες & Φακοί, Λιθίου, VARTA
VARTA Ultra Lithium 6106 AA BL2
| Size | AA |
|---|---|
| Reference IEC | FR14505 |
| VARTA Type | 06106 |
| Diameter | 14.5 mm |
| Height | 50.5 mm |
| Weight | 14.5 g |
| Chemical System | Primary Lithium Manganese |
| Voltage | 1.5 V |
Συσκευασία: 10 blister
| Κωδικός | 01.005.0085 |
|---|---|
| Βάρος | 0.100000 |
| Κατασκευαστής | Varta |
| Barcode / EAN | 4008496680474 |
| Τάση | 1.5 V |
| Τύπος Μπαταρίας | Λιθίου |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO







Σύνδεση