Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
XO CF16 Κουρευτική μηχανή με Ψηφιακή Οθόνη
Διαθεσιμότητα
Εκτός αποθέματος
Κωδικός
16.012.0012
Κατασκευαστής
XO
Κουρευτική μηχανή της XO, κατάλληλη για χρήση σε περιοχές όπως μαλλιά, γένια και σώμα.
Κατηγορίες: Υγεία & Ομορφιά, Συσκευές Περιποίησης, XO
| Νούμερο Μοντέλου: | XO-CF16 |
| Χρόνος φόρτισης: | 3 ώρες |
| Στεγανοποίηση: | IPX6 |
| Χρόνος χρήσης: | Περίπου 200 λεπτά |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 2000mAh |
| Βάρος: | 249.2g |
| Τάση/Ρεύμα διεπαφής εισόδου: | DC 5V/1A |
| Ηλεκτρικός Μηχανισμός: | FF-337PA-3848V DC3.2Vz |
| Μέγεθος προϊόντος: | 184*44.1*44.4mm |
| Μέγεθος πακέτου: | 214*198*57mm |
| Ισχύς: | 8W |
| Χρώμα: | Γκρι |
| Κωδικός | 16.012.0012 |
|---|---|
| Βάρος | 0.249000 |
| Κατασκευαστής | XO |
| Barcode / EAN | 6920680855735 |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO












Σύνδεση