Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
XO FG01 Συσκευή Μασάζ Περιτονίας (Fascia Gun)
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
16.012.0015
Κατασκευαστής
XO
Πιστόλι μασάζ και ανάκαμψης μυών με εναλλαγή ταχύτητας και 4 ανταλλακτικές κεφαλές. Πρόκειται για ένα προϊόν που βοηθά στην χαλάρωση των καταπονημένων μυών, βελτιώνοντας την κινητικότητα.
Κατηγορίες: Υγεία & Ομορφιά, Συσκευές Περιποίησης, XO
| Μοντέλο | XO FG01 |
| Όνομα Προιόντος | SMART FASCIA GUN |
| Είσοδος | Type-C |
| Τάση εισόδου/ρεύμα | 5V/2A |
| Θόρυβος | 55dB |
| Υλικό | PC + ABS |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 3000mAh |
| Κεφαλές | 4 κεφαλές, LED, φωτεινή ένδειξη |
| Χρόνος φόρτισης | 3h |
| Μέγιστη Ισχύς | >=40W |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος Προιόντος | 138x108.5x45.6mm |
| Μέγεθος πακέτου | 165x175x59mm |
| Αξεσουάρ | Μετασχηματιστής x4, καλώδιο φόρτισης x1 |
| Κωδικός | 16.012.0015 |
|---|---|
| Βάρος | 0.360000 |
| Κατασκευαστής | XO |
| Barcode / EAN | 6920680854134 |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση