Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
Entac Ηλιακό Κήπου 10cm Ανοξείδωτο ατσάλι 8 LED Φως Δαπέδου (4τμχ)
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
15.007.0086
Κατασκευαστής
Entac
Technical Details
| Voltage | 2 V |
| IP Class | IP44 |
| Battery type | Ni-MH 1.2V 200mAh |
| Height | 100 mm |
Κατηγορίες: Φωτισμός, Ηλιακά Κήπου, ENTAC
Basic Information
| Brand | Entac |
| EAN | 5999097986425 |
| CTN | 9405423190 |
| Warranty | 1 year(s) |
| Material | Plastic |
Technical Details
| Voltage | 2 V |
| IP Class | IP44 |
| Battery type | Ni-MH 1.2V 200mAh |
| Height | 100 mm |
Lighting Characteristics
| Number of LEDs | 8 pcs |
| Κωδικός | 15.007.0086 |
|---|---|
| Βάρος | 0.150000 |
| Κατασκευαστής | Entac |
| Barcode / EAN | 5999097986425 |
| MPN | EGSL-P1LS50-B4 |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO








Σύνδεση