Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
Entac Ηλιακός Προβολέας Τοίχου WW+RGB
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
15.007.0261
Κατασκευαστής
Entac
Τεχνικές λεπτομέρειες
| Ισχύς | 0,1 W |
| Τάση | 3,7 V |
| Τάξη IP | IP44 |
| Πηγή ενέργειας | AA |
| Πλάτος | 130 χλστ |
| Υψος | 130 χλστ |
Χαρακτηριστικά Φωτισμού
| Έξοδος Lumen | 10 lm |
Κατηγορίες: Φωτισμός, Ηλιακά Τοίχου, ENTAC
Βασικές πληροφορίες
| EAN | 5999097991207 |
| CTN | 94051140 |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υλικό | ABS |
Τεχνικές λεπτομέρειες
| Ισχύς | 0,1 W |
| Τάση | 3,7 V |
| Τάξη IP | IP44 |
| Πηγή ενέργειας | AA |
| Πλάτος | 130 χλστ |
| Υψος | 130 χλστ |
Χαρακτηριστικά Φωτισμού
| Έξοδος Lumen | 10 lm |
Logistic
| Βάρος | 165 γραμμάρια |
| Μικτός όγκος | 644,58 cm³ |
| Carton EAN | 5999097991214 |
| τεμ / χαρτοκιβώτιο | 40 |
| Κωδικός | 15.007.0261 |
|---|---|
| Βάρος | 0.165000 |
| Κατασκευαστής | Entac |
| Barcode / EAN | 5999097991207 |
| MPN | ESFL-WWRGB |
| Χρώμα Φωτισμού | RGB |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO








Σύνδεση