Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
Entac Καλοριφέρ Λαδιού 9 Φέτες 2000W Λευκό με Timer Αντίστροφης Μέτρησης
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
15.003.0016
Κατασκευαστής
Entac
Τεχνικές λεπτομέρειες
| Αριθμός Φέτρες | 9 |
| Ισχύς | 2.000 W |
| Εύρος τάσης | 220-240 V |
| Μήκος καλωδίου | 1,4 μ |
| Στάδια θέρμανσης | 3 |
| Κλάση IP | IP20 |
| Πλάτος | 440 χλστ |
| Υψος | 655 χλστ |
Κατηγορίες: Οικιακός Εξοπλισμός, Θέρμανση, ENTAC
Βασικές πληροφορίες
| EAN | 5999097995588 |
| CTN | 85162910 |
Τεχνικές λεπτομέρειες
| Αριθμός Φέτρες | 9 |
| Ισχύς | 2.000 W |
| Εύρος τάσης | 220-240 V |
| Μήκος καλωδίου | 1,4 μ |
| Στάδια θέρμανσης | 3 |
| Κλάση IP | IP20 |
| Πλάτος | 440 χλστ |
| Υψος | 655 χλστ |
Logistic
| Βάρος | 8 502,5 γραμμάρια |
| Μικτός όγκος | 44 671 cm³ |
| Κωδικός | 15.003.0016 |
|---|---|
| Βάρος | 8.502000 |
| Κατασκευαστής | Entac |
| Barcode / EAN | 5999097995588 |
| MPN | EOH-9FIN2000-T |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση