Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
Avide LED Filament Mini Σφαιρική 4.5W E27 NW 4000K
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
15.001.1730
Κατασκευαστής
Avide
Βασικές Πληροφορίες
- Μάρκα : Avide
- Barcode : 5999097950044
- Εγγύηση : 2 χρόνια
- Συσκευασία : 100
Κατηγορίες: Φωτισμός, Λαμπτήρες, Filament LED, AVIDE, Σφαιρικές G45
Τεχνικές Λεπτομέρειες
- Τεχνολογία : LED
- Κάλυκας : E27
- Ισχύς : 4.5 W
- Ισοδύναμη ισχύς : 40 W
- Εύρος Τάσης : 220-240 V
- Θερμοκρασία Λειτουργίας : -20 - +40 °C
- Στεγανότητας IP : IP20
- Διάμετρος : 45 mm
- Πλάτος : 45 mm
- Ύψος : 78 mm
- Βάρος : 29.6 gram
- Θερμοκρασία Φωτισμού : 4 000 K
Χαρακτηριστικά Φωτισμού
- Φωτεινότητα Lumen : 470 lm
- Θερμοκρασία Φωτισμού : 4 000 K
- Γωνία Δέσμης : 360 °
- Τύπος Επεξεργαστή : Filament
- Δείκτης CRI : 80
- Ντιμαριζόμενη : Όχι
| Κωδικός | 15.001.1730 |
|---|---|
| Βάρος | 0.033800 |
| Κατασκευαστής | Avide |
| Barcode / EAN | 5999097950044 |
| MPN | ABLFMG27NW-4.5W |
| Κάλυκας | E27 |
| Απόδοση Lumen | 470 lm |
| Χρώμα Φωτισμού | 4000K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση