Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
ATC SMD Λαμπτήρας LED A60 230V 11W/1055LM E27 3000K
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
25.001.0001
Κατασκευαστής
Atc
Λαμπτήρας LED E27 11W με θερμό λευκό φως 3000K, φωτεινότητα 1055 lm και ευρύ άνοιγμα δέσμης 200°. Προσφέρει διάρκεια ζωής 20.000 ωρών, δεν είναι dimmable και ανήκει στην ενεργειακή κλάση F.
Κατηγορίες: Φωτισμός, Λαμπτήρες, ATC, Λάμπες Value, Κοινές Value
| Τεχνολογία: | LED SMD |
| Κατευθυνόμενο ή Μη κατευθυνόμενο: | Μη κατευθυνόμενο |
| Κάλυκας: | E27 |
| Ονομαστική Ισχύς: | 11W |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε Λειτουργία: | 11kWh/1000h |
| Φωτεινή Ροή σε lumen (360°) (120°) (90°): | 1055 |
| Απόδοση | 95,91 Lm/W |
| Ενεργειακή Κλάσση: | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος: | 3000K |
| Γωνία Δέσμης: | 200° |
| CRI: | 80 |
| R9: | 5 |
| Ρεύμα: | 80 mA |
| Ντιμαριζόμενο: | Όχι |
| Volt: | 220-240V |
| Hertz: | 50/60Hz |
| Διάρκεια Ζωής: | 20.000 ώρες |
| Κύκλοι Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης: | 10.000 |
| Συντελεστής Επιβίωσης: | 0,9 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -10~40°C |
| Συντελεστής Μετατόπισης: | 0,7 |
| Διάμετρος Προϊόντος: | 60 mm |
| Ύψος Προϊόντος: | 110 mm |
Logistics
Κουτί/Συσκευασία: 10 τμχ. (blister)
Κιβώτιο: 100 τμχ.
| Κωδικός | 25.001.0001 |
|---|---|
| Βάρος | 0.020000 |
| Κατασκευαστής | Atc |
| Barcode / EAN | 5200149946367 |
| MPN | ATC-SMD-A60-11W-3K |
| Κάλυκας | E27 |
| Απόδοση Lumen | 1560 lm |
| Χρώμα Φωτισμού | 3000K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση