Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
ATC SMD LED Λαμπτήρας A60 230V 15W/1520LM E27 6500K
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
25.001.0006
Κατασκευαστής
Atc
Μη κατευθυντικός LED λαμπτήρας E27 15W που αποδίδει 1520 lm ψυχρό φως ημέρας 6500K με ευρύ άνοιγμα δέσμης 200°. Σχεδιασμένος για αντοχή με διάρκεια ζωής 20.000 ωρών και σταθερή λειτουργία στα 220–240V.
Κατηγορίες: Φωτισμός, Λαμπτήρες, ATC, Λάμπες Value, Κοινές Value
| Τεχνολογία: | LED SMD |
| Κατευθυνόμενο ή Μη κατευθυνόμενο: | Μη κατευθυνόμενο |
| Κάλυκας: | E27 |
| Ονομαστική Ισχύς: | 15W |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε Λειτουργία: | 15kWh/1000h |
| Φωτεινή Ροή σε lumen (360°) (120°) (90°): | 1520 |
| Απόδοση | 101,34 Lm/W |
| Ενεργειακή Κλάσση: | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος: | 6500K |
| Γωνία Δέσμης: | 200° |
| CRI: | 80 |
| R9: | 3 |
| Ρεύμα: | 85 mA |
| Ντιμαριζόμενο: | Όχι |
| Volt: | 220-240V |
| Hertz: | 50/60Hz |
| Διάρκεια Ζωής: | 20.000 ώρες |
| Κύκλοι Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης: | 10.000 |
| Συντελεστής Επιβίωσης: | 0,9 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -10~40°C |
| Συντελεστής Μετατόπισης: | 0,7 |
| Διάμετρος Προϊόντος: | 60 mm |
| Ύψος Προϊόντος: | 118 mm |
Logistics
Κουτί/Συσκευασία: 10 τμχ. (blister)
Κιβώτιο: 100 τμχ.
| Κωδικός | 25.001.0006 |
|---|---|
| Βάρος | 0.020000 |
| Κατασκευαστής | Atc |
| Barcode / EAN | 5200149946411 |
| MPN | ATC-SMD-A60-15W-6.5K |
| Κάλυκας | E27 |
| Απόδοση Lumen | 1520 lm |
| Χρώμα Φωτισμού | 6500K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση