Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
ATC SMD LED Κερί C37 230V 7W/600LM E14 4000K
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
25.001.0017
Κατασκευαστής
Atc
Μη κατευθυντικός LED λαμπτήρας E14 7W που αποδίδει 600 lm ουδέτερο λευκό φως 4000K με ευρύ άνοιγμα δέσμης 200°. Ενεργειακής κλάσης F, με διάρκεια ζωής 20.000 ωρών και σταθερή λειτουργία στα 220-240V.
Κατηγορίες: Φωτισμός, Λαμπτήρες, Λάμπες Value, ATC, Κεριά Value
| Τεχνολογία: | LED SMD |
| Κατευθυνόμενο ή Μη κατευθυνόμενο: | Μη κατευθυνόμενο |
| Κάλυκας: | E14 |
| Ονομαστική Ισχύς: | 7W |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε Λειτουργία: | 7kWh/1000h |
| Φωτεινή Ροή σε lumen (360°) (120°) (90°): | 600 |
| Απόδοση | 85,714 Lm/W |
| Ενεργειακή Κλάσση: | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος: | 4000K |
| Γωνία Δέσμης: | 200° |
| CRI: | 80 |
| R9: | 3 |
| Ρεύμα: | 50 mA |
| Ντιμαριζόμενο: | Όχι |
| Volt: | 220-240V |
| Hertz: | 50/60Hz |
| Διάρκεια Ζωής: | 20.000 ώρες |
| Κύκλοι Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης: | 10000 |
| Συντελεστής Επιβίωσης: | 0,9 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -10~40°C |
| Συντελεστής Μετατόπισης: | 0,5 |
| Διάμετρος Προϊόντος: | 37 mm |
| Ύψος Προϊόντος: | 100 mm |
Logistics
Κουτί/Συσκευασία: 10 τμχ. (blister)
Κιβώτιο: 200 τμχ.
| Κωδικός | 25.001.0017 |
|---|---|
| Βάρος | 0.020000 |
| Κατασκευαστής | Atc |
| Barcode / EAN | 5200149946527 |
| MPN | ATC-SMD-C37-7W-4K |
| Κάλυκας | E14 |
| Απόδοση Lumen | 600 lm |
| Χρώμα Φωτισμού | 4000K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση