Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
ATC SMD Λαμπτήρας LED Κερί C37 230V 7W/600LM E14 6500K
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
25.001.0018
Κατασκευαστής
Atc
Φωτεινή, ενεργειακά αποδοτική, μη κατευθυνόμενη LED λάμπα με καθαρό φως ημέρας.
- Ευρεία δέσμη 200° για ευρεία και ομοιόμορφη κάλυψη φωτός
- Μεγάλη διάρκεια ζωής: 20.000h, 10.000 κύκλοι ενεργοποίησης
- Κάλυκας E14: 37 mm × 100 mm
- Σταθερό φως με CRI 80, μη ρυθμιζόμενη
Κατηγορίες: Φωτισμός, Λαμπτήρες, Λάμπες Value, ATC, Κεριά Value
| Τεχνολογία: | LED SMD |
| Κατευθυνόμενο ή Μη κατευθυνόμενο: | Μη κατευθυνόμενο |
| Κάλυκας: | E14 |
| Ονομαστική Ισχύς: | 7W |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε Λειτουργία: | 7kWh/1000h |
| Φωτεινή Ροή σε lumen (360°) (120°) (90°): | 600 |
| Απόδοση | 85,714 Lm/W |
| Ενεργειακή Κλάσση: | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος: | 6500K |
| Γωνία Δέσμης: | 200° |
| CRI: | 80 |
| R9: | 3 |
| Ρεύμα: | 50 mA |
| Ντιμαριζόμενο: | Όχι |
| Volt: | 220-240V |
| Hertz: | 50/60Hz |
| Διάρκεια Ζωής: | 20.000 ώρες |
| Κύκλοι Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης: | 10000 |
| Συντελεστής Επιβίωσης: | 0,9 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -10~40°C |
| Συντελεστής Μετατόπισης: | 0,5 |
| Διάμετρος Προϊόντος: | 37 mm |
| Ύψος Προϊόντος: | 100 mm |
Logistics
Κουτί/Συσκευασία: 10 τμχ. (blister)
Κιβώτιο: 200 τμχ.
| Κωδικός | 25.001.0018 |
|---|---|
| Βάρος | 0.020000 |
| Κατασκευαστής | Atc |
| Barcode / EAN | 5200149946534 |
| MPN | ATC-SMD-C37-7W-6.5K |
| Κάλυκας | E14 |
| Απόδοση Lumen | 600 lm |
| Χρώμα Φωτισμού | 6500K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση