Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
ATC SMD Λαμπτήρας LED Globe P45 230V 7W/600LM E14 4000K
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
25.001.0020
Κατασκευαστής
Atc
Φυσικό, ενεργειακά αποδοτικό, μη κατευθυνόμενο LED για καθαρό και ισορροπημένο φωτισμό.
- Πλατιά δέσμη 200° για ευρεία και ομοιόμορφη κάλυψη φωτός
- Μεγάλη διάρκεια ζωής: 20.000h, 10.000 κύκλοι ενεργοποίησης
- Συμπαγής υποδοχή E14: 45 mm × 80 mm
- Σταθερό φως με CRI 80, μη ρυθμιζόμενο
Κατηγορίες: Φωτισμός, Λαμπτήρες, Λάμπες Value, ATC, Κοινές Value
| Τεχνολογία: | LED SMD |
| Κατευθυνόμενο ή Μη κατευθυνόμενο: | Μη κατευθυνόμενο |
| Κάλυκας: | E14 |
| Ονομαστική Ισχύς: | 7W |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε Λειτουργία: | 7kWh/1000h |
| Φωτεινή Ροή σε lumen (360°) (120°) (90°): | 600 |
| Απόδοση | 85,714 Lm/W |
| Ενεργειακή Κλάσση: | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος: | 4000K |
| Γωνία Δέσμης: | 200° |
| CRI: | 80 |
| R9: | 3 |
| Ρεύμα: | 50 mA |
| Ντιμαριζόμενο: | Όχι |
| Volt: | 220-240V |
| Hertz: | 50/60Hz |
| Διάρκεια Ζωής: | 20.000 ώρες |
| Κύκλοι Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης: | 10.000 |
| Συντελεστής Επιβίωσης: | 0,9 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -10~40°C |
| Συντελεστής Μετατόπισης: | 0,5 |
| Διάμετρος Προϊόντος: | 45 mm |
| Ύψος Προϊόντος: | 80 mm |
Logistics
Κουτί/Συσκευασία: 10 τμχ. (blister)
Κιβώτιο: 200 τμχ.
| Κωδικός | 25.001.0020 |
|---|---|
| Βάρος | 0.020000 |
| Κατασκευαστής | Atc |
| Barcode / EAN | 5200149946558 |
| MPN | ATC-SMD-P45-7W-4K |
| Κάλυκας | E14 |
| Απόδοση Lumen | 600 lm |
| Χρώμα Φωτισμού | 4000K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση