Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
ATC SMD Λαμπτήρας LED Globe G120 230V 18W/1850LM E27 6500K
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
25.001.0022
Κατασκευαστής
Atc
Φωτεινή, ενεργειακά αποδοτική, μη κατευθυνόμενη LED λάμπα με φως ημέρας.
- Πολύ πλατιά δέσμη 250° για ευρεία και ομοιόμορφη κάλυψη φωτός
- Μεγάλη διάρκεια ζωής: 20.000h, 10.000 κύκλοι ενεργοποίησης
- Συμβατή υποδοχή E27: 120 mm × 163 mm
- Σταθερό φως με CRI 80, μη ρυθμιζόμενη
Κατηγορίες: Φωτισμός, Λαμπτήρες, Λάμπες Value, ATC, Φουσκωτές G120/G125
| Τεχνολογία: | LED SMD |
| Κατευθυνόμενο ή Μη κατευθυνόμενο: | Μη κατευθυνόμενο |
| Κάλυκας: | E27 |
| Ονομαστική Ισχύς: | 18W |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε Λειτουργία: | 18kWh/1000h |
| Φωτεινή Ροή σε lumen (360°) (120°) (90°): | 1850lm |
| Απόδοση | 102,778 Lm/W |
| Ενεργειακή Κλάσση: | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος: | 6500K |
| Γωνία Δέσμης: | 250° |
| CRI: | 80 |
| R9: | 3 |
| Ρεύμα: | 130 mA |
| Ντιμαριζόμενο: | Όχι |
| Volt: | 220-240V |
| Hertz: | 50/60Hz |
| Διάρκεια Ζωής: | 20.000 ώρες |
| Κύκλοι Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης: | 10.000 |
| Συντελεστής Επιβίωσης: | 0,9 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -10~40°C |
| Συντελεστής Μετατόπισης: | 0,7 |
| Διάμετρος Προϊόντος: | 120 mm |
| Ύψος Προϊόντος: | 163 mm |
Logistics
Κουτί/Συσκευασία: 1 τμχ. (blister)
Κιβώτιο: 50 τμχ.
| Κωδικός | 25.001.0022 |
|---|---|
| Βάρος | 0.020000 |
| Κατασκευαστής | Atc |
| Barcode / EAN | 5200149946572 |
| MPN | ATC-SMD-G120-18W-6.5K |
| Κάλυκας | E27 |
| Απόδοση Lumen | 1850 lm |
| Χρώμα Φωτισμού | 6500K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση