Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
ATC SMD Λαμπτήρας LED Spot R50 230V 5.5W/470LM E14 6500K
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
25.001.0024
Κατασκευαστής
Atc
Φωτεινή, ενεργειακά αποδοτική, μη κατευθυνόμενη LED λάμπα με φως ημέρας.
- Πλατιά δέσμη 120° για ομοιόμορφο φωτισμό
- Μεγάλη διάρκεια ζωής: 20.000h, 10.000 κύκλοι ενεργοποίησης
- Συμβατή υποδοχή E14: 50 mm × 85 mm
- Σταθερό φως με CRI 80, μη ρυθμιζόμενη
Κατηγορίες: Φωτισμός, Spots, Επαγγελματικός Φωτισμός, ATC
| Τεχνολογία: | LED SMD |
| Κατευθυνόμενο ή Μη κατευθυνόμενο: | Μη κατευθυνόμενο |
| Κάλυκας: | E14 |
| Ονομαστική Ισχύς: | 5,5W |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε Λειτουργία: | 6kWh/1000h |
| Φωτεινή Ροή σε lumen (360°) (120°) (90°): | 470lm |
| Απόδοση | 85,455 Lm/W |
| Ενεργειακή Κλάσση: | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος: | 6500K |
| Γωνία Δέσμης: | 120° |
| CRI: | 80 |
| R9: | 2 |
| Ρεύμα: | 40 mA |
| Ντιμαριζόμενο: | Όχι |
| Volt: | 220-240V |
| Hertz: | 50/60Hz |
| Διάρκεια Ζωής: | 20.000 ώρες |
| Κύκλοι Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης: | 10.000 |
| Συντελεστής Επιβίωσης: | 0,9 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -10~40°C |
| Συντελεστής Μετατόπισης: | 0,5 |
| Διάμετρος Προϊόντος: | 50 mm |
| Ύψος Προϊόντος: | 85 mm |
Logistics
Κουτί/Συσκευασία: 10 τμχ. (blister)
Κιβώτιο: 200 τμχ.
| Κωδικός | 25.001.0024 |
|---|---|
| Βάρος | 0.020000 |
| Κατασκευαστής | Atc |
| Barcode / EAN | 5200149946596 |
| MPN | ATC-SMD-R50-5.5W-6.5K |
| Κάλυκας | E14 |
| Χρώμα Φωτισμού | 6500K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση