Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
ATC SMD Λαμπτήρας LED Spot GU10 230V 7W/600LM 110° 3000K
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
25.001.0026
Κατασκευαστής
Atc
Θερμό, ενεργειακά αποδοτικό, μη κατευθυνόμενο LED spot για ζεστό φωτισμό.
- Πλατιά δέσμη 100° για ομοιόμορφο φωτισμό
- Μεγάλη διάρκεια ζωής: 20.000h, 10.000 κύκλοι ενεργοποίησης
- Συμπαγής υποδοχή GU10: 50 mm × 58 mm
- Σταθερό φως με CRI 80, μη ρυθμιζόμενο
Κατηγορίες: Φωτισμός, Spots, Λαμπτήρες, Λάμπες Value, Σποτ Value
| Τεχνολογία: | LED SMD |
| Κατευθυνόμενο ή Μη κατευθυνόμενο: | Μη κατευθυνόμενο |
| Κάλυκας: | GU10 |
| Ονομαστική Ισχύς: | 7W |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε Λειτουργία: | 7kWh/1000h |
| Φωτεινή Ροή σε lumen (360°) (120°) (90°): | 600lm |
| Απόδοση | 85,714 Lm/W |
| Ενεργειακή Κλάσση: | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος: | 3000K |
| Γωνία Δέσμης: | 100° |
| CRI: | 80 |
| R9: | 5 |
| Ρεύμα: | 60 mA |
| Ντιμαριζόμενο: | No |
| Volt: | 220-240V |
| Hertz: | 50/60Hz |
| Διάρκεια Ζωής: | 20.000 ώρες |
| Κύκλοι Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης: | 10.000 |
| Συντελεστής Επιβίωσης: | 0,9 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -10~40°C |
| Συντελεστής Μετατόπισης: | 0,5 |
| Διάμετρος Προϊόντος: | 50 mm |
| Ύψος Προϊόντος: | 58 mm |
Logistics
Κουτί/Συσκευασία: 10 τμχ. (blister)
Κιβώτιο: 200 τμχ.
| Κωδικός | 25.001.0026 |
|---|---|
| Βάρος | 0.020000 |
| Κατασκευαστής | Atc |
| Barcode / EAN | 5200149946619 |
| MPN | ATC-SMD-GU10-7W-3K |
| Κάλυκας | GU10 |
| Απόδοση Lumen | 600 lm |
| Χρώμα Φωτισμού | 3000K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση