Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
Avide GU10 Πλαίσιο Τετράγωνο Χρώμιο
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
15.001.0539
Κατασκευαστής
Avide
Technical Details
| Socket | GU10 |
| Power | 50 W |
| Voltage range | 220-240 V |
| Depth | 26 mm |
| IP Class | IP20 |
| Hole size | 50 mm |
| Length | 74 mm |
| Width | 74 mm |
| Height | 31 mm |
Functionality
| Swivel | No |
Basic Information
| Brand | Avide |
| EAN | 5999097911687 |
| CTN | 9405990090 |
| Warranty | 2 year(s) |
| Color | Chrome |
| Material | Metal |
| Brand link | avidelighting.com/qr/ABGU10F-S-CH |
Technical Details
| Socket | GU10 |
| Power | 50 W |
| Voltage range | 220-240 V |
| Depth | 26 mm |
| IP Class | IP20 |
| Hole size | 50 mm |
| Length | 74 mm |
| Width | 74 mm |
| Height | 31 mm |
Functionality
| Swivel | No |
Logistic
| Packaging size | 92mm x 36mm x 132mm |
| Weight | 71 gram |
| Gross volume | 320 cm³ |
| Carton EAN | 5999097911717 |
| Pcs / carton | 100 |
| Carton size | 485mm x 220mm x 390mm |
| Κωδικός | 15.001.0539 |
|---|---|
| Βάρος | 0.071000 |
| Κατασκευαστής | Avide |
| Τεμάχια Συσκευασίας | 100 |
| Barcode / EAN | 5999097911687 |
| MPN | ABGU10F-S-CH |
| Κάλυκας | GU10 |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση