Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
Avide LED Bright Stick Bulb T45 13.5W E27 Θερμό 3000K
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
15.001.1691
Κατασκευαστής
Avide
Τεχνικές λεπτομέρειες
| Τεχνολογία | LED |
| Socket | Ε27 |
| Ισχύς | 13,5 W |
| Ισοδύναμη ισχύς | 100W |
| Εύρος τάσης | 220-240 V |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 + -40°C |
| Τάξη IP | IP20 |
| Διάμετρος | 45 χλστ |
| Υψος | 137 χλστ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3 000 Κ |
Χαρακτηριστικά Φωτισμού
| Έξοδος Lumen | 1 521 λμ |
| Θερμοκρασία χρώματος | WW |
| Γωνία δέσμης | 200 ° |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος | 80 |
Λειτουργικότητα
| Dimmable | Οχι |
Βασικές πληροφορίες
| EAN | 5999097932941 |
| CTN | 85395200 |
| Ιστοσελίδα επωνυμίας | avidelighting.com/qr/ABBSE27WW-13.5W |
Τεχνικές λεπτομέρειες
| Τεχνολογία | LED |
| Socket | Ε27 |
| Ισχύς | 13,5 W |
| Ισοδύναμη ισχύς | 100W |
| Εύρος τάσης | 220-240 V |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 + -40°C |
| Τάξη IP | IP20 |
| Διάμετρος | 45 χλστ |
| Υψος | 137 χλστ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3 000 Κ |
Χαρακτηριστικά Φωτισμού
| Έξοδος Lumen | 1 521 λμ |
| Θερμοκρασία χρώματος | WW |
| Γωνία δέσμης | 200 ° |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος | 80 |
Λειτουργικότητα
| Dimmable | Οχι |
Κατανάλωση ενέργειας
| Καμία πληροφορία |
Logistic
| Βάρος | 65 γραμμάρια |
| Ακαθάριστος όγκος | 345,6 cm³ |
| Carton EAN | 5999097932958 |
| τεμ / χαρτοκιβώτιο | 100 |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 480mm x 240mm x 300mm |
| Κωδικός | 15.001.1691 |
|---|---|
| Βάρος | 0.070000 |
| Κατασκευαστής | Avide |
| Barcode / EAN | 5999097932941 |
| Κάλυκας | E27 |
| Απόδοση Lumen | 1520 lm |
| Χρώμα Φωτισμού | 3000K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση