Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
Avide LED T26 1.3W Θερμό 3000K
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
15.001.1143
Κατασκευαστής
Avide
Βασικές Πληροφορίες
- Μάρκα : Avide
- Barcode : 5999097945927
- Εγγύηση : 1 έτος
- Συσκευασία : 200
Κατηγορίες: Φωτισμός, Capsule LED
Τεχνικές Λεπτομέρειες
- Κάλυκας : E14
- Ισχύς : 1.3 W
- Εύρος Τάσης : 220-240 V
- Στεγανότητας IP : IP20
- Θερμοκρασία Φωτισμού : 3 000 K
Χαρακτηριστικά Φωτισμού
- Φωτεινότητα Lumen : 150 lm
- Θερμοκρασία Φωτισμού : 3 000 K
- Γωνία Δέσμης : 120 °
- Δείκτης CRI : 80
| Κωδικός | 15.001.1143 |
|---|---|
| Βάρος | 0.016000 |
| Κατασκευαστής | Avide |
| Τεμάχια Συσκευασίας | 200 |
| Barcode / EAN | 5999097945927 |
| MPN | ABT26WW-1.3W |
| Κάλυκας | E14 |
| Απόδοση Lumen | 140 lm |
| Χρώμα Φωτισμού | 3000K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO








Σύνδεση