Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
Entac Ηλιακό Κήπου 34cm RGB Ανοξείδωτο ατσάλι Κολίμπρι
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
15.007.0091
Κατασκευαστής
Entac
Technical Details
| Voltage | 2 V |
| IP Class | IP44 |
| Battery type | Ni-MH 1.2V 200mAh |
| Width | 60 mm |
| Height | 340 mm |
Κατηγορίες: Φωτισμός, Ηλιακά Κήπου, ENTAC
Basic Information
| Brand | Entac |
| EAN | 5999097987705 |
| CTN | 9405423990 |
| Warranty | 1 year(s) |
| Material | Stainless steel |
Technical Details
| Voltage | 2 V |
| IP Class | IP44 |
| Battery type | Ni-MH 1.2V 200mAh |
| Width | 60 mm |
| Height | 340 mm |
Lighting Characteristics
| Number of LEDs | 1 pcs |
| Κωδικός | 15.007.0091 |
|---|---|
| Βάρος | 0.166000 |
| Κατασκευαστής | Entac |
| Barcode / EAN | 5999097987705 |
| MPN | EGSL-SS1LHB80 |
| Χρώμα Φωτισμού | RGB |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση