Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
Entac Ηλιακό Κήπου 57cm Ανοξείδωτο ατσάλι με Μωσαϊκό (9τμχ)
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
15.007.0049
Κατασκευαστής
Entac
Technical Details
| IP Class | IP44 |
| Battery type | Ni-MH 1.2V 500mAh |
| Width | 75 mm |
| Height | 570 mm |
Κατηγορίες: Φωτισμός, Ηλιακά Κήπου, ENTAC
Basic Information
| Brand | Entac |
| EAN | 5999097983240 |
| CTN | 9405403990 |
| Warranty | 1 year(s) |
| Color | Metal |
| Material | Stainless steel |
| Brand link | entaceurope.com/product/qr?q=EGSL-SS1LC57 |
Technical Details
| IP Class | IP44 |
| Battery type | Ni-MH 1.2V 500mAh |
| Width | 75 mm |
| Height | 570 mm |
Lighting Characteristics
| Number of LEDs | 1 pcs |
Functionality
| Built-in battery | Yes |
Logistic
| Packaging size | 287mm x 200mm x 285mm |
| Weight | 288.9 gram |
| Gross volume | 5 110 cm³ |
| Carton EAN | 5999097983257 |
| Pcs / carton | 9 |
| Κωδικός | 15.007.0049 |
|---|---|
| Βάρος | 0.288900 |
| Κατασκευαστής | Entac |
| Barcode / EAN | 5999097935140 |
| MPN | EGSL-SS1LC57 |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση