Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
Entac LED Κερί Φανάρι Άσπρο 17εκ (6τμχ)
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
15.004.0078
Κατασκευαστής
Entac
Technical Details
| IP Class | 20 |
| Height | 170 mm |
| Color temperature | 3 000 K |
Lighting Characteristics
| Color temperature | WW |
| Number of LEDs | 1 pcs |
| Power supply | 3xAAA excluded |
Κατηγορία: Χριστουγεννιάτικα
Basic Information
| EAN | 5999097989822 |
| CTN | 9405423190 |
Technical Details
| IP Class | 20 |
| Height | 170 mm |
| Color temperature | 3 000 K |
Lighting Characteristics
| Color temperature | WW |
| Number of LEDs | 1 pcs |
| Power supply | 3xAAA excluded |
Logistic
| Packaging size | 260mm x 172mm x 170mm |
| Weight | 173 gram |
| Gross volume | 1 267 cm³ |
| Carton EAN | 5999097989839 |
| Pcs / carton | 120 |
| Carton size | 530mm x 890mm x 370mm |
Miscellaneous data
| Size | 170mm |
| Κωδικός | 15.004.0078 |
|---|---|
| Βάρος | 0.173000 |
| Κατασκευαστής | Entac |
| Barcode / EAN | 5999097989822 |
| MPN | ALCL17-W |
| Χρώμα Φωτισμού | 3000K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO








Σύνδεση