Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
Avide LED Filament Κερί 2.5W E14 360° Θερμό 2700K Υψηλής Φωτεινότητας
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
15.001.0987
Κατασκευαστής
Avide
Βασικές Πληροφορίες
- Μάρκα : Avide
- Barcode : 5999097946405
- Εγγύηση : 3 χρόνια
- Συσκευασία : 100
Κατηγορίες: Φωτισμός, Λαμπτήρες, Filament LED, AVIDE, Κεριά C37
Τεχνικές Λεπτομέρειες
- Τεχνολογία : LED
- Κάλυκας : E14
- Ισχύς : 2.5 W
- Ισοδύναμη ισχύς : 25 W
- Εύρος Τάσης : 220-240 V
- Βάρος : 25 gram
- Θερμοκρασία Φωτισμού : 2 700 K
Χαρακτηριστικά Φωτισμού
- Φωτεινότητα Lumen : 250 lm
- Θερμοκρασία Φωτισμού : 2 700 K
- Γωνία Δέσμης : 360 °
- Τύπος Επεξεργαστή : Filament
- Δείκτης CRI : 80
| Κωδικός | 15.001.0987 |
|---|---|
| Βάρος | 0.025000 |
| Κατασκευαστής | Avide |
| Barcode / EAN | 5999097946405 |
| MPN | ABLFC14WW-2.5W |
| Κάλυκας | E14 |
| Απόδοση Lumen | 250 lm |
| Χρώμα Φωτισμού | 2700K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση