Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
Avide LED Filament R50 4W E14 160° Θερμό 2700K
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
15.001.0246
Κατασκευαστής
Avide
Βασικές Πληροφορίες
- Μάρκα : Avide
- Barcode : 5999097911960
- Εγγύηση : 3 χρόνια
- Link Κατασκευαστή : avidelighting.com/qr/ABLFR50WW-4W
Κατηγορίες: Φωτισμός, Filament LED, AVIDE, Διακοσμητικές LED, Διακοσμητικές
Τεχνικές Λεπτομέρειες
- Τεχνολογία : LED
- Κάλυκας : E14
- Ισχύς : 4 W
- Ισοδύναμη ισχύς : 34 W
- Εύρος Τάσης : 220-240 V
- Θερμοκρασία Λειτουργίας : -20 - +40 °C
- Στεγανότητας IP : IP20
- Διάμετρος : 50 mm
- Ύψος : 90 mm
- Θερμοκρασία Φωτισμού : 2 700 K
Χαρακτηριστικά Φωτισμού
- Φωτεινότητα Lumen : 390 lm
- Θερμοκρασία Φωτισμού : 2 700 K
- Γωνία Δέσμης : 160 °
- Τύπος Επεξεργαστή : Filament
- Δείκτης CRI : >80
- Ντιμαριζόμενη : Όχι
| Κωδικός | 15.001.0246 |
|---|---|
| Βάρος | 0.034000 |
| Κατασκευαστής | Avide |
| Τεμάχια Συσκευασίας | 100 |
| Barcode / EAN | 5999097911960 |
| MPN | ABLFR50WW-4W |
| Κάλυκας | E14 |
| Απόδοση Lumen | 390 lm |
| Χρώμα Φωτισμού | 2700K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση