Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
ATC SMD LED Λαμπτήρας A65 230V 18W/1850LM E27 3000K
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
25.001.0007
Κατασκευαστής
Atc
Μην το χάσετε! Αυτή η προσφορά θα λήξει σε
Μη κατευθυντικός LED λαμπτήρας E27 18W που αποδίδει 1850 lm θερμό λευκό φως 3000K με γωνία δέσμης 180°. Ανθεκτικός και αξιόπιστος, με διάρκεια ζωής 20.000 ωρών και σταθερή λειτουργία στα 220–240V.
Κατηγορίες: Φωτισμός, Λαμπτήρες, ATC, Λάμπες Value, Κοινές Value, Πασχαλινές Προσφορές
| Τεχνολογία: | LED SMD |
| Κατευθυνόμενο ή Μη κατευθυνόμενο: | Μη κατευθυνόμενο |
| Κάλυκας: | E27 |
| Ονομαστική Ισχύς: | 18W |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε Λειτουργία: | 18kWh/1000h |
| Φωτεινή Ροή σε lumen (360°) (120°) (90°): | 1850 |
| Απόδοση | 102,78 Lm/W |
| Ενεργειακή Κλάσση: | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος: | 3000K |
| Γωνία Δέσμης: | 180° |
| CRI: | 80 |
| R9: | 3 |
| Ρεύμα: | 130 mA |
| Ντιμαριζόμενο: | Όχι |
| Volt: | 220-240V |
| Hertz: | 50/60Hz |
| Διάρκεια Ζωής: | 20.000 ώρες |
| Κύκλοι Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης: | 10.000 |
| Συντελεστής Επιβίωσης: | 0,9 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -10~40°C |
| Συντελεστής Μετατόπισης: | 0,7 |
| Διάμετρος Προϊόντος: | 65 mm |
| Ύψος Προϊόντος: | 133 mm |
Logistics
Κουτί/Συσκευασία: 10 τμχ. (blister)
Κιβώτιο: 100 τμχ.
| Κωδικός | 25.001.0007 |
|---|---|
| Βάρος | 0.020000 |
| Κατασκευαστής | Atc |
| Barcode / EAN | 5200149946428 |
| MPN | ATC-SMD-A65-18W-3K |
| Κάλυκας | E27 |
| Απόδοση Lumen | 1850 lm |
| Χρώμα Φωτισμού | 3000K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση