Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
ATC SMD LED High Lumen Λαμπτήρας A60 230V 11W/1520LM E27 4000K
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
25.001.0011
Κατασκευαστής
Atc
Μην το χάσετε! Αυτή η προσφορά θα λήξει σε
Μη κατευθυντικός LED λαμπτήρας E27 11W που αποδίδει 1520 lm ουδέτερο λευκό φως 4000K με ευρύ άνοιγμα δέσμης 200°. Ενεργειακής κλάσης D και μεγάλης διάρκειας ζωής, με 20.000 ώρες λειτουργίας και σταθερή τροφοδοσία στα 220–240V.
Κατηγορίες: Φωτισμός, Λαμπτήρες, LED High Lumen, ATC, Κοινές A60 / A70, Πασχαλινές Προσφορές
| Τεχνολογία: | LED SMD |
| Κατευθυνόμενο ή Μη κατευθυνόμενο: | Μη κατευθυνόμενο |
| Κάλυκας: | E27 |
| Ονομαστική Ισχύς: | 11W |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε Λειτουργία: | 11kWh/1000h |
| Φωτεινή Ροή σε lumen (360°) (120°) (90°): | 1520 |
| Απόδοση | 138,19 Lm/W |
| Ενεργειακή Κλάσση: | D |
| Θερμοκρασία Χρώματος: | 4000K |
| Γωνία Δέσμης: | 200° |
| CRI: | 80 |
| R9: | 6 |
| Ρεύμα: | 80 mA |
| Ντιμαριζόμενο: | Όχι |
| Volt: | 220-240V |
| Hertz: | 50/60Hz |
| Διάρκεια Ζωής: | 20.000 ώρες |
| Κύκλοι Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης: | 10.000 |
| Συντελεστής Επιβίωσης: | 0,9 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -10~40°C |
| Συντελεστής Μετατόπισης: | 0,7 |
| Διάμετρος Προϊόντος: | 60 mm |
| Ύψος Προϊόντος: | 110 mm |
Logistics
Κουτί/Συσκευασία: 10 τμχ. (blister)
Κιβώτιο: 100 τμχ.
| Κωδικός | 25.001.0011 |
|---|---|
| Βάρος | 0.020000 |
| Κατασκευαστής | Atc |
| Barcode / EAN | 5200149946466 |
| MPN | ATC-SMD-HL-A60-11W-4K |
| Κάλυκας | E27 |
| Απόδοση Lumen | 1520 lm |
| Χρώμα Φωτισμού | 4000K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση