Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
ATC SMD LED High Lumen Λαμπτήρας A60 230V 15W/2100LM E27 4000K
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
25.001.0014
Κατασκευαστής
Atc
Μην το χάσετε! Αυτή η προσφορά θα λήξει σε
Μη κατευθυντικός LED λαμπτήρας E27 15W που αποδίδει 2100 lm ουδέτερο λευκό φως 4000K με ευρύ άνοιγμα δέσμης 200°. Ενεργειακής κλάσης D, με διάρκεια ζωής 20.000 ωρών και σταθερή λειτουργία στα 220-240V.
Κατηγορίες: Φωτισμός, Λαμπτήρες, LED High Lumen, ATC, Κοινές A60 / A70, Πασχαλινές Προσφορές
| Τεχνολογία: | LED SMD |
| Κατευθυνόμενο ή Μη κατευθυνόμενο: | Μη κατευθυνόμενο |
| Κάλυκας: | E27 |
| Ονομαστική Ισχύς: | 15W |
| Κατανάλωση Ενέργειας σε Λειτουργία: | 11kWh/1000h |
| Φωτεινή Ροή σε lumen (360°) (120°) (90°): | 2100 |
| Απόδοση | 140 Lm/W |
| Ενεργειακή Κλάσση: | D |
| Θερμοκρασία Χρώματος: | 4000K |
| Γωνία Δέσμης: | 200° |
| CRI: | 80 |
| R9: | 6 |
| Ρεύμα: | 110 mA |
| Ντιμαριζόμενο: | Όχι |
| Volt: | 220-240V |
| Hertz: | 50/60Hz |
| Διάρκεια Ζωής: | 20.000 ώρες |
| Κύκλοι Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης: | 10.000 |
| Συντελεστής Επιβίωσης: | 0,9 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -10~40°C |
| Συντελεστής Μετατόπισης: | 0,7 |
| Διάμετρος Προϊόντος: | 60 mm |
| Ύψος Προϊόντος: | 123 mm |
Logistics
Κουτί/Συσκευασία: 10 τμχ. (blister)
Κιβώτιο: 100 τμχ.
| Κωδικός | 25.001.0014 |
|---|---|
| Βάρος | 0.020000 |
| Κατασκευαστής | Atc |
| Barcode / EAN | 5200149946497 |
| MPN | ATC-SMD-HL-A60-15W-4K |
| Κάλυκας | E27 |
| Απόδοση Lumen | 2110 lm |
| Χρώμα Φωτισμού | 4000K |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO






Σύνδεση