Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.
Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για το ηλεκτρονικό απόρρητο, συμφωνείτε με την πολιτική απορρήτου και τη χρήση των cookies από εμάς.
Entac Ηλιακός Προβολέας Τοίχου 2.5W SMD CCT 5 Κεφαλές Φωτοκύτταρο και Τηλεχειριστήριο
Διαθεσιμότητα
Σε απόθεμα
Κωδικός
15.007.0262
Κατασκευαστής
Entac
Τεχνικές λεπτομέρειες
| Ισχύς | 2,5W |
| Τάση | 3,7 V |
| Τάξη IP | IP44 |
| Πηγή ενέργειας | 18650 |
| Πλάτος | 340 χλστ |
| Υψος | 185 χλστ |
Χαρακτηριστικά Φωτισμού
| Έξοδος Lumen | 486 lm |
Κατηγορίες: Φωτισμός, Ηλιακά Τοίχου, ENTAC
Βασικές πληροφορίες
| EAN | 5999097991306 |
| CTN | 94051140 |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υλικό | ABS |
Τεχνικές λεπτομέρειες
| Ισχύς | 2,5W |
| Τάση | 3,7 V |
| Τάξη IP | IP44 |
| Πηγή ενέργειας | 18650 |
| Πλάτος | 340 χλστ |
| Υψος | 185 χλστ |
Χαρακτηριστικά Φωτισμού
| Έξοδος Lumen | 486 lm |
Logistic
| Βάρος | 696 γραμμάρια |
| Μικτός όγκος | 4 477,18 cm³ |
| Carton EAN | 5999097991313 |
| τεμ / χαρτοκιβώτιο | 20 |
| Κωδικός | 15.007.0262 |
|---|---|
| Βάρος | 0.696000 |
| Κατασκευαστής | Entac |
| Barcode / EAN | 5999097991306 |
| MPN | ESL5H-214SMD-IR |
ATC
AVIDE
DURACELL
EDUP
ENERGIZER
ENTAC
KODAK
MAXELL
MEETION
MODEE LIGHTING
PANASONIC
PHILIPS
PKCELL
RAYOVAK
SAFT
TECHNIK
VARTA
XO










Σύνδεση